KS GÓRNIK RADLIN - GOSŁAW JEDŁOWNIK 0:6

KS GÓRNIK RADLIN - GOSŁAW JEDŁOWNIK     0:6

Witam serdecznie.

Początek meczu dość mało dynamiczny. Dość znaczna ilość błędów w rozegraniu piłki w środkowej strefie boiska. Upływające minuty przynosiły nam coraz większą ilość akcji podbramkowych. Rywal próbował ataków głównie środkiem, lecz nasza defensywa nie pozwalała  na podejście z piłką w okolice 20 metra. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po podaniu prostopadłym z głębi pola. Piotr Markowski w sytuacji 1x1 zachował zimną krew i oddał ceny strzał otwierając wynik spotkania 0:1 w 21'. Kolejne minuty meczu były coraz to lepsze w naszym wykonaniu. Większa ilość akcji kombinacyjnych stwarzała nam liczne sytuacje pod bramką rywali. W 30' minucie drugą swoją bramkę zdobył Piotr Markowski po podaniu Bartłomieja Głowackiego. w 33' role się odwróciły i to Piotr Markowski asystował Bartłomiejowi Głowackiemu - do przerwy 0:3.

Druga połowa nie wiele zmieniła się pod względem przebiegu gry. Przeciwnicy próbowali swoich szans atakami środkiem i tak jak w pierwszej połowie większość ich kończyła się w okolicach naszego 20 metra. Nasze ataki za to były bardzo skuteczne. w 40 minucie  z zza pola karnego uderzył Michał Erazmus zdobywając 4 gola. Za chwilę w podobnej sytuacji Filip Sachs zdobył kolejną bramkę dla naszego zespołu  0:5 - 45'. Na koniec swoją 3 bramkę zdobył Piotr Markowski - któremu to kolejny raz asystował Bartłomiej Głowacki 65 minuta.

Wygrana 6:0 w przyzwoitym stylu. Chociaż wymagania są znacznie większe. Przede wszystkim za dużo niewymuszonych strat w środkowej części pola (kilka piłek wybitych na oślep). W końcowej fazie za dużo prowadzenia piłki w nieuzasadniony sposób . U kilku zawodników mobilność na słabym poziomie. Nad tym trzeba popracować indywidualnie.

Plusy - bardzo dobra skuteczność, bardzo dobra gra defensywna całego zespołu.

21' Piotr Markowski

30' Piotr  Markowski

33' Bartłomiej Głowacki