Gol Bieruń - Gosław 2004

Witam serdecznie !

Na inaugurację nowego sezonu II Ligi wojewódzkiej nasz zespół udał się do Bierunia.  Wiadomo jak ważny jest pierwszy mecz. Więc nasi chłopcy byli zdeterminowani by walczyć o komplet punktów.

Od samego początku zdecydowanie ruszyliśmy do ataku, tworząc kilka dogodnych sytuacji ,gdzie górą był bramkarz gospodarzy , czy też  finalizacja nie kończyła się celnym strzałem. Przeciwnik głównie ograniczał się  do kontry. Chociaż kilka razy próbował wyprowadzić piłkę od swojej bramki krótkim zagraniem, lecz agresywny odbiór naszych zawodników  uniemożliwiał  powodzenie tego rodzaju akcji.

Agresywna i zdecydowana gra w końcu popłaciła na listę strzelców wpisał się Mateusz Cywka, który zdobył dwie piękne bramki oddając strzał z za pola karnego, 27 i 35 minuta. Zasłużone 2:0. Należy dodać , iż po jednym z dośrodkował strzał oddał przeciwnik lecz wspaniałym refleksem popisał się Szymon Sitek, parując strzał z dość bliskiej odległości.

Niestety po lekkim błędzie naszych obrońców przy dośrodkowaniu z rzutu, rożnego gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową 38 minuta.

Druga połowa to już znaczna nasza przewaga w posiadaniu piłki jak i ilości dogodnych  sytuacji na korzyść naszego zespołu . Stworzyliśmy ich bardzo wiele. Niestety graliśmy bardzo nieskutecznie w końcowej fazie. bo spokojnie mogliśmy zamknąć wynik z kolejnymi pięcioma bramkami ... no ale niestety ... Strzeliliśmy tylko jedną autorstwa Krzysztofa Wandzel , który to popisała się refleksem i dobijając strzał jednego z naszych zawodników umieścił piłkę w bramce.

Gratulację za bardzo cenne zwycięstwo i walkę włożoną na boisku.