KS Gosław vs Górnik Radlin 8:0

Na inaugurację III ligi Wojewódzkiej 2004 przyszło nam stoczyć pojedynek z Górnikiem Radlin.

Pierwsza połowa całkowicie zdominowana przez naszych zawodników. Rywal ograniczał się do prób wybijania nas z rytmu gry. Nasz zespół stwarzał dużą liczbę sytuacji strzeleckich. Lecz większość z nich była zbyt nerwowo zakończona. Mimo to zdołaliśmy zdobyć bramki. Jako pierwszy na listę strzelców tego sezonu wpisał się w 18 minucie Bartłomiej  Głowacki, następnie w 20 i 24 minucie Mateusz Jargoń.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza część naszej gry. Bardzo dużo składnych akcji i dobra gra w defensywie spowodowały, iż przeciwnik był w jeszcze większych tarapatach. Tuż po przerwie kolejny raz na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Głowacki 38 minuta, kolejno gole strzelali Maksymilian Wróblewski 45 minuta. W 60 minucie swojego hat-tricka skompletował Bartłomiej Głowacki ! Następnie bramkę zdobył Bartłomiej Charysz. Ostatnia bramka była samobójcza po świetnej akcji Konrada Griniga. Rywal zagroził poważnie raz, lecz w bramce na wysokości zadania stanął dzisiejszy solenizant Szymon Sitek. Jeszcze raz dla Szymona i Rafała Sowa, którzy dziś obchodzą urodziny, 100 lat !

Podsumowując 8:0 dla Gosława. Dobre otwarcie ligi. Początek dość nerwowy. Dalsza część bardzo przyzwoita. Dobre rozegranie od defensywy, po środek. Środek dobra praca w operowaniu piłką. Skrzydła aktywne wykończenie również  efektywne i efektowne.